Ліга чемпіонів, 2-й раунд кваліфікації: Шериф Вернидуба на виїзді дотиснув команду російського фахівця

20 липня 2021 Читать на русском

Шериф мінімально здолав Алашкерт у першому матчі другого раунду кваліфікації Ліги чемпіонів.

Ліга чемпіонів, 2-й раунд кваліфікації, перший матч

Алашкерт – Шериф – 0:1

Гол: Енріке, 83

Підопічні Юрія Вернидуба приїхали в гості до чемпіона Вірменії, якого очолює російський фахівець Олександр Григорян.

Українська бригада арбітрів обслуговуватиме матч Ліги чемпіонів

Перший тайм складався відверто нудно і закономірно завершився нулями. Гостротою виділявся лише правий вінгер господарів Давидян, але його проходи приносили щонайбільше кутові. У Шерифа не було й цього.

На другий тайм підопічні Вернидуба вийшли значно впевненішими. Кастаньєда і компанія обстрілювали ворота суперника, проте тут свою майстерність демонстрував Юрченко. На 83-й хвилині кіпер Алашкерта капітулював. Енріке змістився з правого флангу і потужним ударом під поперечину ледь не порвав сітку. 1:0 – справедливий успіх Шерифа, який додає впевненості перед домашнім матчем за тиждень (28 липня).

Трамплін для Маліновського, колиска Куртуа і "новий Крауч" з Африки – представлення суперника Шахтаря в Лізі чемпіонів