ЛЧ 2020/21, кваліфікація: Динамо Брест розгромило Астану з асистами Мілевського – всі фаворити пройшли далі

18 серпня 2020 Читать на русском

Стартували поєдинки першого раунду кваліфікації ЛЧ 2020/21. Результати матчів вівторка – в цій новині на "Футбол 24".

Динамо Брест (Білорусь) – Астана (Казахстан) – 6:3

Голи: Гордейчук, 16, 22, Печенін, 17, Седько, 37, Діалло, 55, 90 – Томасов, 45, Ротаріу, 53, Бейсебеков, 87

Селтік (Шотландія) – КР Рейк'явік (Ісландія) – 6:0

Голи: Ельюнуссі, 6, 90+1, Едуар, 17, 72, Жульєн, 31, Тейлор, 46

Црвена Звезда (Сербія) – ФК Європа (Гібралтар) – 5:0

Голи: Ель Фарду, 35,44, 52, Іваніч, 78, 87

Ще не завершився розіграш ЛЧ 2019/20, а вже стартував новий сезон найпрестижнішого європейського клубного турніру. Перший раунд кваліфікації цьогоріч складається лише з одного матчу.

Результати жеребкування 2 раунду ЛЧ 2020/21 – важка доля Реброва, фарт Мілевського, коло суперників Динамо

У стартовому поєдинку вівторка Карабах без проблем обіграв Сілекс. Ще до перерви рахунок був 2:0 після голів Ромеро та Гер'є. Перший реалізував вихід віч-на-віч, а другий скористався невдалою грою голкіпера після подачі зі штрафного. У другому таймі господарі відзначилися ще двічі – переконлива перемога 4:0. В наступному раунді суперником Карабаха стане переможець пари Шериф – Фола.

****

Варшавська Легія не без проблем здолала північноірландський Лінфілд. Єдиний гол поляки забили лише наприкінці гри – точним ударом з лінії штрафного відзначився Канте. Зауважимо, що на той момент чемпіон Польщі вже грав у більшості після вилучення Міллара. У другому раунді кваліфікації Легія зіграє проти сильнішого в парі Арарат-Вірменія – Омонія.

****

Селтік каменя на камені не залишив від КР Рейк'явік. У ворота бідолашних ісландців влетіло 6 "сухих" м'ячів, 3 з яких були забиті ще до перерви. "Кельти" йдуть далі та зіграють з переможцем пари Ференцварош – Юргорден.

****

Црвена Звезда без проблем розгромила гібралтарську Європу. Хет-трик оформив Ель-Фарду, ще двічі відзначився Іваніч. В наступному раунді суперником сербів стане переможець пари Динамо Тбілісі – Тирана.

****

Надрезультативний матч пройшов у Бресті, де місцеве Динамо приймало Астану. У старті господарів вийшли Артем Мілевський та Євген Хачеріді. Олександр Нойок не потрапив до заявки. За Астану грав український голкіпер Дмитро Непогодов, який одразу 6 разів вийняв м'яч із сітки власних воріт.

Артем Мілевський віддав два класні асисти у другому таймі та став одним із головних героїв гри. 6:3 – далі Динамо Брест зіграє проти Коннас-Кі або Сараєво.

Відео першого асисту Мілевського:

Відео другого асисту Мілевського:

Посів Шахтаря в Лізі чемпіонів, варіанти Динамо та всі розклади для Зорі, Десни і Колоса в Лізі Європи