Ліга 1: ПСЖ вдома розгромив Анже – Ікарді забив перший гол у чемпіонаті, Монако поступився Монпельє

5 жовтня 2019 Читать на русском

У матчі 9 туру Ліги 1 ПСЖ не мав проблем з Анже. Ікарді відзначився дебютним голом у Лізі 1. Монако поступився на виїзді Монпельє. Росіянин Головін був вилучений.

Ванда Нара: Моє життя стало гіршим після переходу Ікарді до ПСЖ

ПСЖ у матчі 9 туру Ліги 1 вдома приймав Анже. Парижани вже у перші 30 хвилин забили 2 м'ячі зусиллями новачків Пабло Сарабії та Мауро Ікарді, який замкнув простріл. Для аргентинця це перший гол у чемпіонаті Франції. По перерві відзначився ще один новачок – Ідрісса Гуйє. А остаточний рахунок встановив Неймар.

Після 9 турів підопічні Томаса Тухеля набрали 21 очко і лідирують у турнірній таблиці.

Монако зустрівся на виїзді з Монпельє. Гості змогли відзначитись зусиллями Віссама Бен-Єддера лише за рахунку 3:0 на користь господарів. А на 81-й хвилині росіянин Олександр Головін отримав другу жовту картку. Наразі "монегаски" перебувають на 14 позиції в турнірній таблиці, набравши 9 очок. В активі Монпельє 14 очок і 6 сходинка.

Ліга 1: Марсель на виїзді поступився Ам'єну