Лідер Реала травмувався у національній збірній – Анчелотті ризикує втратити універсала перед Манчестер Сіті в ЛЧ

27 березня 12:50 Читать на русском
Автор: Ольга Любушкіна

Півзахисник збірної Франції та Реала Едуардо Камавінга потрапив у лазарет, отримавши пошкодження у матчі з Чилі.

Французький півзахисник вийшов в стартовому складі у матчі проти чилійців (3:2). Утім, Едуардо Камавінга не зумів дограти зустріч до фінального свистка, оскільки отримав травму в першому таймі.

Німеччина здолала Нідерланди, перемога Франції, феєрія Жерсона, фіаско Роналду і суперника України

Як інформує RMC Sport, після первинного огляду у півзахисника діагностували розтягнення лівої гомілки. Ступінь пошкодження ще доведеться встановити, але щонайменше Камавінга вибув на 1-2 тижні. А це означає, що Едуардо може не встигнути відновитися до матчу проти Манчестер Сіті в Лізі чемпіонів, який заплановано на 9 квітня.

Карло Анчелотті використовує Камавінга не тільки в центрі або в опорній зоні півзахисту. Француз часто виходить на позиції лівого захисника.

У поточному сезоні Едуардо Камавінга відіграв у складі "вершкових" у 32 матчах у всіх турнірах. В його активі три результативні передачі.

Ендріку вистачило п'яти хвилин для гола на Бернабеу – Бразилія розіграла яскраву нічию з Іспанією з трьома пенальті