Ланс розписав феєричну нічию з Анже і втратив шанс повернутись в зону Ліги чемпіонів

27 листопада 2021 Читать на русском

Ланс і Анже у п'ятницю відкривали програму 15-го туру чемпіонату Франції.

Ліга 1, 15-й тур

Ланс – Анже – 2:2

Голи: Какута, 48, Сотока, 55 – Буфал, 40, Тома, 70

"Криваво-жовті" у минулому турі несподівано програли Бресту і випали із зони Ліги чемпіонів. Перемоги над Анже було достатньо, щоб принаймні тимчасово повернутися на другу сходинку.

ПСЖ втратив дует хавбеків на місяць

Втім, саме гості відкрили рахунок наприкінці першого тайму. Соф'ян Буфал залишився неприкритим і точно пробив з меж карного майданчика. Ланс провів ударні 10 хвилин після відпочинку. Какута зрівняв рахунок, а Сотока дозволив команді Хайзе сподіватся на перемогу. Останнє слово все ж було за Анже. Тома замкнув розкішний навіс Фюльжені, встановивши остаточні 2:2.

Ланс набрав 25 очок і ризикує за підсумками туру пропустити ще й Марсель. Анже зовсім поруч – 22 пункти і шоста сходинка.

Маліновський заряджає чергову гармату по Юве, Зінченко vs Ярмоленко з різними емоціями, топ-матч Реала – анонс вікенду