Кваліфікація Ліги чемпіонів, 2-ий раунд, перші матчі

Голи: Стасевич, 5 (пен.), Скавиш, 51 – Конрадсен, 25

Голи: Кронаветер, 6, Івковіч, 38 – Гойтом, 28

Голи: Хобан, 78 – Емрелі, 4

Црвена Звезда – ГІК – 2:0

Голи: Боак'є, 27, Павков, 90

Динамо зіграє з Брюгге у 3-му раунді кваліфікації Ліги чемпіонів 2019/20

Білоруси змогли здобути перевагу в один м'яч перед поїздкою в Норвегію. Вже в дебюті зустрічі Стасевич відкрив рахунок з пенальті, однак в середині першого тайму Конрадсен забив вкрай важливий гостьовий гол. БАТЕ таки вирвав мінімальну перемогу у другому таймі, втім вона не дає жодних гарантій щодо проходу у наступний раунд.

Традицію мінімальних перемог в домашніх матчах підтримали ЧФР Клуж і Марібор, які здолали Маккабі Т-А і АІК відповідно. Щоправда, румуни не дозволили супернику забити бодай один гол у чужих стінах.

ЛЧ 2019/20: Зубков асистом допоміг Ференцварошу здобути перемогу, Селтік Шведа розгромив команду українського тренера

Дандолк і Карабах відклали з'ясовування стосунків на матч-відповідь, а от Црвена Звезда впевнено розібралася з фінським ГІКом – 2:0.