Курйозний гол Модріча у відеоогляді матчу Хорватія – Словаччина – 2:2

12 жовтня 2021 Читать на русском

Хорватія приймала Словаччину в рамках кваліфікації до ЧС-2022. Дивіться відео голів та огляд матчу на Футбол 24.

Саме словаки несподівано відкрили рахунок у матчі, але Крамаріч швидко вирівняв становище.

ЧС-2022, відбір: Нідерланди влаштували знущання з шістьма голами й рекордом Депая, історична перемога Туреччини

Перед свистком на перерву гості знову вийшли вперед. Другий тайм відбувався під повним контролем господарів і рятувати свою команду взявся лідер "картатих" Лука Модріч. Півзахисник Реала хитрим ударом зі штрафного влучив у шпарину, здавалось, дуже надійної стінки суперника та зафіксував фінальний рахунок 2:2.

Нічия опустила хорватів на друге місце у групі H, пропустивши вперед роcіян.

Німеччина першою гарантувала собі вихід на ЧС-2022, Хорватія у шаленому матчі втратила очки на користь Росії