Курйозний гол допоміг Хетафе перемогти Гранаду – орендована зірка МЮ долучилась до тріумфуbomb

30 січня 00:06 Читать на русском
Автор: Олекса Бик

Хетафе в рамках завершального матчу 22-го туру Ла Ліги 2023/24 переміг Гранаду (2:0). Звіт читайте на "Футбол 24".

Хетафе був дико замотивований 3-матчевою безвиграшною серією у чемпіонаті. Домашня зустріч з передостанньою командою ліги – Гранадою – виглядала прекрасним шансом, аби зупинити "чорну смугу". Втім, андалусійці при всіх своїх проблемах є небезпечними навіть для грандів.

Реал випередив Ювентус, Бенфіку та ще кілька клубів у боротьбі за 17-річного українця

Втім, дати бій мадридцям гості не змогли. Хетафе оформив комфортну перевагу в перші півгодини. Рахунок було відкрито Грінвудом вже на 21-й хвилині, причому красиво (нехай і не без рикошету).

А на 36-й відзначився Майораль. Він скористався курйозною помилкою голкіпера... Краще дивіться самі:

Гранада так і не відповіла на ці голи, а Хетафе особливо й не наполягав на розгромі. По перерві господарі завдали всього один удар по воротах. Зрештою, фінальний свисток зафіксував перемогу підопічних Пепе Бордаласа з рахунком 2:0 – вони залишаються десятими у турнірній таблиці.

Золоті "нульові": Шева усміхається крізь сльози, за Динамо не соромно проти Бекса і Тотті та ще 28 фото "старої школи"