Куман розсекретив особливий план для Мессі на матч проти Бетіса

8 лютого 2021 Читать на русском

Головний тренер Барселони Рональд Куман поспілкувався з пресою після матчу 22-го туру Ла Ліги проти Бетіса (3:2).

"Ми провели ротацію тих гравців, які провели багато матчів. Травма Араухо все ще більше ускладнила. Потрібно відзначити менталітет команди, показаний у важкому матчі, який ми виграли завдяки своєму рівню і продемонстрованому характеру.

Трінкау дебютним голом вирвав перемогу для Барселони – відеоогляд матчу проти Бетіса

Перший тайм ми провели не дуже добре. Нам потрібно було докладати більше зусиль, щоб розкрити суперника. Коли ми втрачали м'яч, ми реагували повільно. У першому таймі я не побачив у моєї команди іскри. Дуже радий голу Трінкау. Він добре працював, для нього це важливо. Рікі Пуч та П'яніч теж добре попрацювали, у мене немає претензій до жодного з них.

Перед грою я говорив з Лео про те, щоб дати йому відпочити і, якщо він нам знадобиться, випустити його. Він увійшов і змінив гру. Барселона з Мессі – найкраща команда. Це дуже ефективно. Він багато років доводив, що є життєво важливим гравцем для цієї команди", – цитує Кумана Marca.

Барселона перемогла Бетіс у перестрілці з п'ятьма голами – Мессі знову воскресив атаку, а оборона тягне "кулес" на дно