Кубок Азії: лідер вирвав перемогу над аутсайдером на 12 компенсованій хвилині, Японія вийшла в плей-офф

24 січня 15:38
Автор: Олекса Бик

Відбулися чергові матчі Кубка Азії. Результати та огляд зустрічей читайте на "Футбол 24".

Кубок Азії, 3-й раунд, група D

Ірак – В'єтнам – 3:2

Голи: Сулака, 47, Хуссейн, 73, 90+12 (пен) – Анх, 42, Нгуен, 90+1

Вилучення: Кхуат, 45+4

Японія – Індонезія – 3:1

Голи: Уєда, 6 (пен), 52, Хюбнер, 88 (аг) – Валш, 90+1

Кубок Азії: Іран переможно завершив груповий етап, ОАЕ і Палестина застрибнули в плей-офф – відомі перші пари 1/8 фіналу

Ірак ще до матчу з В'єтнамом оформив вихід в плей-офф турніру. В останньому матчі іракці змогли дотиснути В'єтнам і здобути третю перемогу на Кубку Азії.

Японія, щоб гарантувати собі путівку в наступний раунд, мала перемагати або звести до нічиєї матч з Індонезією. Японці вже на перших хвилинах заробили пенальті, який вдало реалізував Уєда. У підсумку Японія перемогла Індонезію з рахунком 3:1, пропустивши наприкінці зустрічі. Індонезійці зберігають шанси на плей-офф як одна з найкращих третіх команд на груповому етапі.

Кубок Азії: Австралія не змогла ідеально завершити груповий етап, Китай заочно викинули з турніру