Кубанська прогулянка Челсі у відеоогляді матчу Ліги чемпіонів проти Краснодара

28 жовтня 2020 Читать на русском

У рамках 2-го туру групового етапу Ліги чемпіонів лондонський Челсі розбив російський Краснодар на виїзді. До вашої уваги відео забитих м'ячів і найцікавіших моментів поєдинку.

Гості сподівалися забити швидкий м'яч, але Жоржінью не зміг реалізувати одинадцятиметровий на 14-й хвилині. Проте, під завісу тайму рахунок відкрив Хадсон-Одой, хоча до гола більше доклався кіпер краснодарців Сафонов – він невдало парирував м'яч у власні ворота.

Ліга чемпіонів: ПСЖ дивом здолав Башакшехір, Челсі тріумфував в Росії

А в другій половині гри Челсі влаштував господарям повний розгром. Для початку Вернер забив із пенальті. Потім триходівка Пулішіч-Вернер-Зієш завершилася влучним пострілом марокканця. А на 90-й хвилині Пулішіч пробив воротаря сильним ударом низом із гострого кута – 0:4, як наслідок.

Зінченко проти Марселя: курйози, солідність і два жахливі показники – оцінки за перший в сезоні вихід у старті