Кравець вийшов на заміну і через хвилину забив автогол, який став початком краху для його команди

2 травня 2021 Читать на русском

Лех драматично поступився Сталі Мелец в рамках 28-го туру чемпіонату Польщі. Василь Кравець відіграв кілька жахливих хвилин.

Польща, 28 тур

Лех – Сталь Мелец – 1:2

Голи: Пухач, 80 – Кравець, 89 (авт), Де Амо, 90+7

Український захисник не може похизуватися регулярною ігровою практикою, але після такого перфомансу ризикує ще більше втратити довіру тренера.

Ференцварош у статусі чемпіона дотиснув Мезекевешд – Зубков вимушено покинув поле в першому таймі

Проти Сталі Кравець з'явився на полі за рахунку 1:0 на користь своє команди, але вже через хвилину відправив м'яч у власні ворота після розіграшу аута. VAR кликав головного рефері передивитися повтор, але арбітр свого рішення не змінив. Вже у компенсований час після чергового вкидання ауту в стилі Рорі Делапа господарі пропустили вдруге і поступився.

Завдяки цій перемозі Сталь Малец набрала 27 очок, але так і не змогла залишити передостаннє місце в таблиці. Лех розташувався на 10-й сходинці.

Наші за кордоном: Ребров та Зінченко з трофеями, Маліновський бомбить голами, марний подвиг Кравця