Костевич віддав асист та заробив пенальті за Лех – команда українця здійснила крутий камбек

6 червня 2020 Читать на русском

Познаньський Лех у розкішному трилері вирвав нічию в Заглембе (3:3). Український захисник Володимир Костевич відзначився гольовим пасом і заробленим пенальті.

Чемпіонат Польщі, 28 тур

Заглембе – Лех – 3:3

Голи: Стажинські, 8 (пен), 40 (пен), Живец, 26 – Гютк'єр, 21, Камінскі, 77, Рамірес, 88 (пен)

Заглембе та Лех видали справжній трилер у 28-му турі Екстракляси. Ще в першій половині тайму команди обмінялися голами, а до перерви господарі забили ще двічі.

Реал визнав, чим Лунін кращий за Куртуа – порівняння, яке може не сподобатись бельгійцеві

За 13 хвилин до фінального свистка рахунок залишався 3:1, але Володимир Костевич класним пасом знайшов у штрафному Камінскі, який ударом у дальній кут скоротив відставання. Лех пішов виривати нічию і досяг свого – Рамірес з пенальті, який був призначений за гру рукою після навісу Костевича, відновив рівновагу та приніс команді 1 пункт.

До слова, весь матч за Лех відіграв і Богдан Бутко. Лех набрав 43 очки та посідає 4 місце. Заглембе на 9-й позиції – 37 очок.

Виклик зірці Динамо: 21-річний форвард забив 3 нереальні голи з центра поля – відео шедеврів підірвали мережу