Коноплянка забив ефектний гол зі штрафного – відео другого взяття воріт за тиждень

3 вересня 2022 Читать на русском

Півзахисник Краковії Євген Коноплянка продовжив результативну серію українців в Європі наприкінці цього тижня.

Чемпіонат Польщі 2022/23, 8-й тур

Краковія – Ракув – 3:0

Голи: Коноплянка, 28, Ракочи, 32, 49

Краковія Коноплянки зійшлась у матчі 8-го туру чемпіонату Польщі з Ракувом, кольори якого захищає Владислав Кочергін. Євген продовжив свою результативну серію після забитого м'яча в мідвік у грі Кубка Польщі.

Безус шикарним ударом через себе забив дебютний гол на Кіпрі – постраждав суперник Динамо в Лізі Європи

Коноплянці довірили виконання штрафного удару поблизу карного майданчика. Українець віддячив партнерам за довіру, класно пробивши у дальній нижній кут – голкіпер не зміг зреагувати. За підсумками першого тайму Краковія вела у рахунку 2:0, а після перерви забила ще раз. 3:0 – команда з Кракова набрала 13 очок та піднялася на 3 місце. Стільки ж балів у Ракува та ще низки команд.

Додамо, що Коноплянка приєднався до Краковії взимку цього року, але вперше результативними діями в Польщі відзначився цього тижня у грі з ЛКС Лагувом з четвертого дивізіону. В чемпіонаті Польщі це його перший гол.

Евертон забрав очки в Ліверпуля – Миколенко зупинив Салаха в аномальному матчі АПЛ, VAR і каркас воріт поцупили голи