Команда Сидорчука не втримала нічию в драматичному матчі – Вестерло продовжує гнити на дні

25 листопада 2023 Читать на русском
Автор: Олекса Бик

Вестерло зазнав поразки від Шарлеруа (2:3) у 15 турі чемпіонату Бельгії. Результат та огляд матчу – в цій новині на "Футбол 24".

Бельгія, 15 тур

Шарлеруа – Вестерло – 3:2

Голи: Гейманс, 59, Даддах, 66, Сілла, 90+6 – Мадсен, 24, Йоу, 90+1

Український півзахисник Сергій Сидорчук вийшов в матчі проти Шарлеруа в стартовому складі. Зустріч для Вестерло розпочалася добре, втім, здобути хоча б одне очко не вдалося.

"Єдиний момент, який мене вибив": Довбик пригадав попередній досвід виступів за кордоном

Після першого тайму гості повели в рахунку завдяки голу Мадсена. По перерві ситуація змінилася і Шарлеруа зумів перевернути гру, забивши два голи. Вестерло відігрався лише в компенсований час, але не втримав нічию і на останніх секундах пропустив. Сидорчук відіграв 89 хвилини. Українець завдав один удар по воротах суперника й дуже невдало.

Вестерло залишається на 15 місці в турнірній таблиці з 11 балами. В наступному турі Сидорчук і Ко зіграють проти Андерлехта.

Зоря програла Маккабі, майже відігравшись з 0:3: шедевр легенди і привози, а надія на євровесну тане під дзвонами Сербії