Колишній хавбек Металіста забив на 13-й секунді матчу МЛС, встановивши новий рекорд клубу

31 липня 2022 Читать на русском

Себастьян Бланко, атакувальний півзахисник Портленд Тімберс, став одним із головних героїв матчу проти Міннесоти (4:4).

Події у поєдинку 23-го туру МЛС Західної Конференції розвивались блискавично. Вже на 13-й секунді Бланко вивів гостей вперед. Цей гол став найшвидшим в історії Портленд Тімберс, але лише четвертим за швидкістю в історії чемпіонату (рекорд – 6 секунд).

Бейл забив перший гол у МЛС – відео взяття воріт

Міннесота у відповідь забила тричі ще до перерви. "Дроворуби" в другому таймі повернули інтригу, відзначившись теж трьома взяттями воріт. Одне з них до свого активу знову записав колишній хавбек Металіста. Остання крапка була за господарями. Фінальний свисток зафіксував яскраву нічию 4:4.

До слова, Себастьян Бланко виступає за Портленд Тімберс з 2017-го. Він вже встиг награти за них 169 поєдинків, 22 з яких – цього сезону. Протягом 2011-2014 років аргентинець одягав футболку харківського клубу (97 матчів).

Шахтар завершив збори нічиєю: новачок дебютував, автогол позбавив Йовічевіча першої перемоги – попереду Моурінью