Кочергін віддав переможний асист проти чемпіона світу – Ракув мчить до титулу, суперник оформив промах дня

18 лютого 2023 Читать на русском

Ракув обіграв Гурнік Забже у 21-му турі Екстракляси. Українець Владислав Кочергін віддав гольовий пас.

Чемпіонат Польщі, 21 тур

Ракув – Гурнік Забже – 2:0

Голи: Гутковскіс, 10, Жан Карлуш, 90+5

У складі Гурніка вийшов Лукаш Подольскі – чемпіон світу-2014. Ракув міг похвалитися наявністю Владислава Кочергіна, який вже на 10-й хвилині віддав на Гутковскіса, а нападник господарів відкрив рахунок. Це перший асист 26-річного хавбека в поточному чемпіонаті Польщі, також в його активі 3 голи (у всіх турнірах – 30 матчів, 7 голів, 2 передачі).

Гармата Зінченка і драматичний автогол чемпіона світу у відеоогляді матчу Астон Вілла – Арсенал – 2:4

У другому таймі Кочергін отримав жовту за симуляцію, а на 81-й був замінений. Гурнік мав супершанс, щоб відігратися, але Матеуш Холевяк з меж воротарського примудрився пробити не в той бік.

Не забиваєш ти – забивають тобі. Футбольна аксіома спрацювала в компенсований час. Жан Карлуш поставив крапку в матчі. 2:0 – Ракув впевнено лідирує в чемпіонаті, випереджаючи Легію на 10 очок (столична команда має гру в запасі).

Челсі програв найгіршій команді АПЛ – казковий дебют 39-річного тренера, Мудрик провалився, страшна травма капітана