Кіпер Байєра Градецкі організував "автогол століття" – курйоз дня

21 листопада 2020 Читать на русском

Воротар Байєра Лукаш Градецкі ледь не став антигероєм Леверкузена в матчі 8-го туру німецької Бундесліги проти Армінії з Білефельда (2:1).

Фінський голкіпер привіз гол у власні ворота на старті другого тайму, зрівнявши рахунок.

Голкіпер Ниви Т повторив ганебний фейл Куртуа – відео курйозу

Оборонець "фармацевтів" Сінкгравен опинився під пресингом суперника на лівому фланзі. Нідерландець вирішив вийти з оборони через голкіпера і відпасував на Градецкі. Досвідчений воротар чекав на передачу й збирався вибити м'яч якомога далі, але лише кумедно зачепив сферу й дозволив їй залетіти в порожні ворота.

На щастя 30-річного кіпера, на 88-й хвилині екс-центрбек київського Динамо Александар Драговіч вирвав для Байєра 3 очки.

Вердер втримав сенсаційну нічию з Баварією, Борусія М втратила очки з Аугсбургом, екс-динамівець приніс перемогу Байєру