Карпати – Динамо: онлайн-відеотрансляція матчу УПЛ – як це було

31 липня 2019 Читать на русском

Два несподівані голи наприкінці першого тайму принесли Динамо перемогу над Карпатами в матчі 1-го туру УПЛ.

Матч 1-го туру УПЛ Карпати – Динамо розпочався о 19:30 і завершився перемогою киян з рахунком 0:2. Перший гол прийшов після прострілу Томаша Кендзьори на 42-й хвилині, який ненароком підправив у власні ворота Олексій Ковтун. Другий гості забили у компенсований до першого тайму час після пенальті за фол Гуцуляка проти Гармаша – відзначився Артем Бєсєдін. Телетрансляція поєдинку проходила на каналі "2+2", текстову онлайн-трансляцію проводив "Футбол 24".

Динамо на виїзді легко перемогло Карпати

Динамівці піднялися на другу позицію, йдучи одразу за Шахтарем при рівності очок (по три). Карпати впали на передостаннє місце.

Стартові склади

Карпати: Підківка – Мартінс, Вакуленко, Ковтун, Якімець – Вербний, Кльоц – Ді Франко, Войковіч, Гуцуляк – Карпенко

Запасні: Кудрик, Лейоус, Прце, Харжевський, Козак, Ременюк, Толочко

Динамо: Бойко – Кендзьора, Бурда, Кадар, Миколенко – Шепелєв, Буяльський – Караваєв, Гармаш, Вербіч – Бєсєдін

Запасні: Бущан, Сидорчук, Кадірі, Де Пена, Циганков, Піваріч, Шабанов

УПЛ – на старті: Пятов переслідує СаШо, абсолютний рекорд провінціалів із Колоса, а Маркевич може не хвилюватися