Каратист Горуна здобув бронзу для України на Олімпіаді у Токіо

6 серпня 2021 Читать на русском

Український каратист Станіслав Горуна програв у півфінальному поєдинку Олімпійських ігор-2020, однак виграв бронзову нагороду.

32-річний уродженець Львова поступився у півфіналі чоловічих олімпійських змагань з карате (до 75 кг, куміте) представнику Італії Луїджі Бусі – 0:3.

Історичне срібло: Терлюга приносить Україні 13-ту медаль Олімпіади у Токіо

На старті сутички Буса здобув одну оцінку юко і повів у рахунку (1:0). Станіслав Горуна намагався вирвати перевагу, однак пропустив контратаку (0:3). До кінця поєдинку українець не зміг відіграти відставання в 3 бали. Горуна здобув для України першу в історії Олімпійських ігор бронзову медаль у чоловічому турнірі з карате, адже змагання з цієї дисципліни цьогоріч дебютували на Олімпіаді.

Зауважимо, 5 серпня срібло у жіночому карате виграла українка Анжеліка Терлюга. Загалом, вітчизняні атлети здобули у Токіо вже 14 нагород – 1 золоту, 3 срібні та 10 бронзових.

Від Бубки до Костевич: кому випадала честь нести прапор України на відкритті Олімпійських ігор