Італія – Іспанія: Бонуччі попросив вибачення у фанатів за свої дії у півфіналі Ліги націй

7 жовтня 2021 Читать на русском

Захисник збірної Італії взяв провину на себе за поразку у Лізі націй від Іспанії (1:2).

"Я розлючений навіть більше, ніж ви – і в першу чергу на себе. Я прошу вибачення за це. Але ця збірна Італії піднімається і буде ще сильнішою", – написав Бонуччі в Instagram.

Італія – Іспанія: Манчіні має претензії лише до одного гравця за мотивами півфіналу Ліги націй

Леонардо примудрився залишити свою команду у меншості ще у першому таймі, отримавши дві жовті картки за 12 хвилин. У підсумку, італійці програли (1:2) та пропустили збірну Іспанії до фіналу, де вона зустрінеться з переможцем пари Бельгія – Франція.

Нагадаємо, іспанцями вдалось перервати безпрограшну рекордну серію італійців, яка налічувала 37 матчів.

Італія – Іспанія: "Фурія" крізь дірку в обороні Манчіні прорвалась у фінал Ліги націй, перша поразка "Скуадри" за 3 роки