Інтер знищив аутсайдера Серії А, встановивши рекорд за голами

17 грудня 2021 Читать на русском

Салернітана приймала Інтер в рамках 18-го туру Серії А. Читайте звіт матчу на Футбол 24.

Футболісти Салернітани мали шанси реабілітуватись перед власними вболівальниками за поразку від команди Шевченка (0:1) у Кубку Італії, але дива не трапилось.

Інтер і Еріксен офіційно розірвали контракт

Інтер повністю контролював хід поєдинку. Перішіч ударом головою після кутового відкрив рахунок, а ще до свистка на перерву Дюмфріс подвоїв перевагу гостей. У другому таймі чинні чемпіони Італії просто куражились. Відзначився Санчес та задоволений сів на лаву запасних, а на його місце випустили Лаутаро, який за кілька хвилин вже святкував взяття воріт. Довершив побиття господарів Гальярдіні.

Варто відзначити, що за 2021 рік Інтер забив понад 100 голів у Серії А, що ніколи не вдавалось "нерадзуррі".

Після 18-ти турів італійської першості підопічні Індзагі продовжують очолювати таблицю, а Салернітана її замикає.

Лаціо впевнено обіграв Дженоа – ефектний гол врятував від розгрому, Шевченко в режимі очікування до лютого