Іммобіле сконфузився, святкуючи гол у ворота команди Маліновського – курйоз дня

20 жовтня 2019 Читать на русском

Ніхто не сумнівається у бомбардирських навичках Чіро Іммобіле, але зі святкуванням голів ще треба попрацювати.

В рамках 8-го туру Серії А Лаціо зумів вирвати нічию в Аталанти, програючи після першого тайму з рахунком 0:3.

Манчестер Юнайтед – Ліверпуль: Гвардіола проміняє центральний матч туру АПЛ на Маліновського і компанію

Вирішальний м'яч на 90+3 хвилині забив форвард Лаціо Чіро Іммобіле. Відсвяткувати камбек гравець вирішив знявши футболку, але щось пішло не так. Гравець запутався в екіпіруванні і впав на газон. Добре, що за такі фіаско голи не відміняють.

В поточному сезоні Серії А Іммобіле провів 8 матчів, в яких відзначився 9-ма голам та трьома асистами.

Лаціо – Аталанта: активний Маліновський у шаленому матчі – часто бив по воротах і загострював у некомфортних умовах