Ібрагімовіч приніс перемогу Лос-Анджелес Гелаксі чудовим голом та асистом

6 квітня 2019 Читать на русском

Шведський нападник Златан Ібрагімовіч показує чудову форму на початку сезону МЛС.

У 5 турі МЛС Ванкувер Вайткепс приймав Лос-Анджелес Гелаксі, у складі якого вийшов Златан Ібрагімовіч.

Руні забив розкішний гол майже з кутового у матчі проти Орландо

Швед не загубився но полі і на 63-ій хвилині спокійно "прибрав" суперника на фланзі та як рукою поклав м’яч на голову партнеру – рахунок став 1:0. Ще через 8 хвилин сам Златан отримав пас у штрафному суперника та розстріляв ворота Ванкувер Вайткепс. Матч закінчився з рахунком 2:0.

Ібрагімовіч оформив дубль за Лос-Аджелес Гелаксі – Златан виконав паненку та присоромив голкіпера суперників

Зауважимо, що шведський нападник демонструє чудову форму на початку сезону. За три гри поточного розіграшу МЛС Ібрагімовіч забив 4 голи та одну результативну передачу.