"Хто лідер Динамо? Так його ніколи і не було": Леоненко – про поразку киян від Вільяреала

14 березня 2021 Читать на русском

Екс-форвард Динамо Віктор Леоненко низько оцінив виступ команди Луческу в матчі 1/8 фіналу ЛЄ проти Вільяреала (0:2).

"Одні й ті ж помилки. Хтось при голі вистрибує, як Циганков – він по суті не вміє грати головою. Стандарти завжди небезпечні.

"Немає ким вигравати у Вільяреала": Сабо тверезо оцінив шанси Динамо на чвертьфінал Ліги Європи

Але головне те, скільки створило Динамо. По суті один момент. Ще була можливість забити у Родрігеса, коли він ледь не вбив воротаря. Хто лідер Динамо? Так його ніколи і не було. У динамівців був хороший відрізок упродовж 23 хвилин. Із 7-ї по 30-у, поки Торрес не забив", – заявив Леоненко у ефірі "Великого футболу".

Нагадаємо, Динамо вдома програло Вільяреалу (0:2), а матч-відповідь в Іспанії відбудеться 18 березня.

"Розвели, як кошенят": Луческу не впізнати, Тайсон б'є по Шахтарю – чорний вечір для України у Лізі Європи