Холанд помінявся футболками з гравцем Янг Бойз ще у перерві – реакція Гвардіоли

8 листопада 2023 Читать на русском

Курйозний випадок із форвардом Манчестер Сіті Ерлінгом Холандом стався у перерві матчу проти Янг Бойз.

Ідучи до підтрибунного приміщення, оператор вихопив Ерлінга Холанда та Мохамеда Алі Камара, які прямували з поля після першого тайму. Гравець Янг Бойз попросив футболку норвежця, а той, не думаючи, віддав її супернику.

"Золотий м'яч-2023": відомо, як Україна проголосувала за претендентів на нагороду

"В мене нема думок щодо цього. Це ненормально. Ми виграли 3:0. Це сталося, але я не знаю, чому. Зараз для мене це неважлива тема", – зазначив Гвардіола на післяматчевій прес-конференції.

Нагадаємо, що Манчестер Сіті розбив Янг Бойз (3:0) та гарантував собі вихід у плей-офф Ліги чемпіонів. Щодо Холанда, то норвежець оформив дубль у матчі.