Хаві знищив гравців Барселони за пропущений гол на 18-й секунді – особливо дісталось зірковому бунтівнику

13 листопада 2023 Читать на русском

Головний тренер Барселони Хаві Ернандес знайшов ложку дьогтю у перемозі над Алавесом (2:1).

"Пропущений гол неприйнятний. Ми хотіли атакувати відразу після початку гри, чекаючи на підключення Араухо. Втім, у цьому епізоді Гюндоган втратив м'яч неймовірним чином.

Лєвандовскі зірвався на юній зірці Барселони – чергову зверхність поляка зафіксували камери

З цього моменту команда стала організованою, хоча суперник мав шанс зробити рахунок 0:2. Потім у другому таймі ми додали і стали схожі на себе, принаймні хвилин 35. Але ми ще маємо багато поліпшити. Нам потрібно бути організованішими і не пропускати стільки. На початку сезону ми подарували надто багато", – наводить слова Хаві AS.

Цікаво, що нещодавно у ролі критика виступав сам Гюндоган. Зірковому новачку Барси не подобалася реакція партнерів на поразку від Реала (1:2).

Барселона, пропустивши на 18 секунді, здобула важку перемогу – Лєвандовскі вперше за два місяці забив в Ла Лізі