Хаві виступив за різку зміну футбольних правил – хитрощі суперників "пожирають" 38 хвилин гри

17 серпня 2022 Читать на русском

Головний тренер Барселони Хаві Ернандес роздратований командами, які навмисне затягують час на полі.

У першому турі Прімери середній "чистий" час гри склав лише 52 хвилини 31 секунду, порахував AS. Хаві звернув увагу на це після нічиєї з Райо Вальєкано (0:0), гравці якого охоче лежали на газоні і затягували гру.

Правило офсайду зазнало критичної зміни – кількох скандалів минулого сезону можна було уникнути

"Для мене це безглузда ситуація, і Райо тут далеко не самотній. Гадаю, що ми залишаємося єдиним великим видом спорту, який не грає "чистий" час. Хіба ми не хочемо чесної гри? Що ж, давайте покладемо край шахрайству", – заявив розгніваний Хаві.

Зміна вирахування часу давно обговорюється футбольною спільнотою. Раніше іменитий англійський рефері Марк Клаттенбург запропонував грати 60 "чистих" хвилин замість нинішніх "брудних" 90 з додатковими, які насправді не компенсують усі затримки.

Барселона розписала нічию з Райо Вальєкано – арбітр скасував три голи, Бускетс отримав червону