Гвардіола вкрай незадоволений реалізацією Манчестер Сіті

30 жовтня 2018 Читать на русском

Наставник Манчестер Сіті Хосеп Гвардіола поділився враженнями від матчу проти Тоттенхема, в якому його команда здобула мінімальну перемогу.

"Це була відмінна перемога в особливих умовах, грати на такому полі було досить складно. Тим більше, ми протистояли одній з найсильніших команд Європи в фізичному плані.

Тоттенхем – Манчестер Сіті – 0:1 – відео гола та огляд матчу

У нас було багато шансів, ми повинні були забивати більше, але не змогли цього зробити. Ми могли закінчити гру в перші 15-20 хвилин другого тайму.

Якщо ми продовжимо бути настільки марнотратними, то в тій же Лізі чемпіонів рано чи пізно поплатимося за це. Сподіваюся, що в цьому плані ми додамо. Хоча, граючи проти Тоттенхема, складно розраховувати на багато голів, особливо на такому полі.

Умови не були придатними для гри в футбол. Ми добре справлялися. Але це питання Прем'єр-ліги і Тоттенхема, сподіваюся, що вони зможуть вирішити цю проблему", – цитує Гвардіолу ВВС.

Тоттенхем – Манчестер Сіті: екстремальні умови, унікальний рекорд, лідерство АПЛ і туга фанатів за Зінченком