Гравця Уотфорда звинуватили у плюванні в суперника

11 жовтня 2022 Читать на русском

Імран Луза має час до четверга, 13 жовтня, щоб відповісти на ці звинувачення.

Футбольна асоціація Англії звинуватила півзахисника Уотфорда Імрана Луза у плюванні у гравця Суонсі Райана Меннінга під час нещодавнього матчу 13-го туру Чемпіоншипу. Як інформує офіційний представник FA Твіттері, інцидент стався ближче до кінця зустрічі.

Екстренер збірної Хорватії очолив Уотфорд

Тепер Імран Луза має час до четверга, 13 жовтня, щоб відповісти на ці звинувачення.

Уотфорд програв цю зустріч із рахунком 1:2, пропустивши вирішальний м'яч на 90+8-й хвилині. Після матчу Суонсі подав офіційну скаргу щодо роботи головного арбітра зустрічі Тіма Робінсона через 20 компенсованих до другого тайму хвилин. Суддя був змушений додати стільки часу через затримку, пов'язану з непрацюючою апаратурою.

Саме у компенсований час гравці Уотфорда наполягали на призначенні пенальті у ворота Суонсі, що призвело до конфлікту між футболістами на полі. Передбачається, що саме на той момент Луза плюнув у Меннінга.

Скаути Арсенала приїхали стежити за Мудриком на матч Реал – Шахтар, але їх приголомшив інший гравець