Голова САП, одіозні реґіонали і щедрий волонтер. Строката компанія з 12-ти людей, які очолили український футбол

16 червня 2017 4820 Читать на русском
Голова САП, одіозні реґіонали і щедрий волонтер. Строката компанія з 12-ти людей, які очолили український футбол
Конгрес і конгресмени - Дмитро Гончаренко

"Футбол 24" розповідає, хто ті люди, які вестимуть наш футбол до нових перемог у наступних п’ять років.

На ХХ-му звітно-виборному конгресі Федерації футболу України одноголосно, немов у брєжнєвську епоху, обрано новий керівний склад ФФУ. Точніше, верхівка оновилася, адже Андрія Павелка, який обіймає посаду очільника Федерації з 2014 року, переобрали, збільшивши термін дії повноважень до п’яти років.

Певні зміни сталися серед віце-президентів. З когорти заступників глави українського футболу зникли одіозний пан Ланьо й обидва керівники славної компанії "Україна Футбол Інтернешнл" – Володимир Лашкул та Олег Шкрьоба. Також від нині не є віце-президентом колоритний представник буковинського краю Василь Орлецький. Але нових особистостей, пов’язаних не стільки з футболом, скільки з політикою і великим бізнесом, там не бракує.

"Футбол 24" розповідає, хто ці люди.

ПЕРШІ ВІЦЕ-ПРЕЗИДЕНТИ

Назар Холодницький

Народився 31 січня 1985 року у Львові. Заступник Генерального прокурора України — керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. У 2006 році закінчив юридичний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка з відзнакою, отримавши кваліфікацію магістра права. З того часу працював за спеціальністю.

У 2016 році Назар Холодницький отримував найбільші серед усіх українських високопосадовців премії: в загальному, більше 816 тис. грн. Він пояснив це тим, що згідно законодавства і керівник САП, і пересічний прокурор відділу мають однакові оклади. А відповідальність різна.

До футболу досі жодного стосунку не мав.

Вадим Костюченко

Народився 29 серпня 1971 року в Києві. Закінчив Національну академію державного управління при Президентові України, магістр управління суспільним розвитком. З 1999 по 2010 роки працював у клубі Динамо (Київ) на посадах заступника керівника служби корпоративних програм та зв`язків з громадськістю та віце президента. У 2001-2003-му був віце-президентом Молодіжного футбольного союзу. У 2002-2003 роках займав посаду радника голови Державного комітету України з питань фізичної культури та спорту. В 2004-2005-му – на посаді першого заступника міністра України у справах сім`ї, дітей та молоді.

Павелко: Приїхали не просто ультрас Десни, а, наскільки я знаю, були проплачені "тітушки"

В 2010-2013 роках був заступником голови Деснянської райради. Звинувачувався в організації діяльності "тітушок" під час Революції Гідності. У березні 2015 року обраний на посаду першого віце-президента Федерації футболу України.

Олександр Бандурко

Народився 13 лютого 1947 року в місті Антрацит Луганської області. В 1970 році закінчив педагогічний інститут ім. Шевченка за фахом "учитель фізичного виховання". 1989 року закінчив Національну академію внутрішніх справ України. Був прохідником на шахті. Працював у фізкультурно-спортивних організаціях. З 1982 року обіймав посаду заступника Київської міської ради "Динамо". Полковник Збройних сил у відставці. Із дня заснування Професіональної футбольної ліги України (1996 рік) та до обрання першим віце-президентом ФФУ (2000 рік) працював на посаді генерального директора ПФЛ.

ВІЦЕ-ПРЕЗИДЕНТИ

Олександр Герега

Народився 27 червня 1967 року в Городку на Хмельниччині. Власник мережі будівельно-господарських гіпермаркетів "Епіцентр". Вищу освіту здобував у Львівській комерційній академії, спеціальність "Менеджмент організацій і адміністрування".

З 1991 року заснував власну справу. Розпочав з продажу керамічної плитки та сантехніки. У 1996 році відкрив свій перший магазин роздрібної торгівлі. У 2003 році заснував Товариство з обмеженою відповідальністю "Епіцентр-К" . Сьогодні воно відоме як найбільша в Україні мережа будівельно-господарських гіпермаркетів "Епіцентр". З 2003 року до жовтня 2012 року очолював Товариство з обмеженою відповідальністю "Епіцентр-К".

28 жовтня 2012 року обраний народним депутатом України. Був членом фракції Партії регіонів. 16 січня 2014 року голосував за "диктаторські" закони і не голосував за їх скасування. 21 лютого 2014 року Олександр Герега вийшов з фракції Партії регіонів у Верховній Раді. На позачергових виборах до Верховної Ради 26 жовтня 2014 року знову був обраним народним депутатом. Працює у складі Комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики.

Стосунок до спорту обмежується тим, що в квітні 2013 року був обраний президентом Федерації важкої атлетики України.

Костянтин Єлисеєв

Народився 14 вересня 1970 року в місті Покровськ Донецької області. Заступник глави Адміністрації Президента України. У 1992 закінчив Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Спеціаліст з міжнародних відносин, референт перекладач французької мови. Володіє французькою та англійською мовами. З 1992 року працював на різних дипломатичних посадах при МЗС, ООН, Європейському союзі. До спорту досі стосунку не мав.

Максим Єфімов

Народився 1 листопада 1974 року в місті Петропавловськ (Казахстан). Народний депутат України, представляє Блок Петра Порошенка. Закінчив Бернський університет, Донецький державний університет за спеціальностями "економіка" та "металургія". З 1996 року розпочав бурхливу трудову діяльність на посаді генерального директора Металургійно-машинобудіної компанії Краматорська. Відтоді був на керівних посадах у Краматорській багатогалузевій маркетинговій компанії, заводі "Енергомашспецсталь".

У 2007 році пішов у ведику політику. Спершу пройшов до Краматорської райради по списку Партії регіонів. Політсилу Януковича-Азарова покинув лише 2 серпня 2014 року. На парламентських виборах у 2014 році пройшов у Верховну Раду самовисуванцем. У Верховній Раді входить в Блок Петра Порошенка. Не голосував за проект постанови про "Заяву Верховної Ради України з приводу невизнання Україною легітимності виборів до Державної Думи Федеральних Зборів Російської Федерації сьомого скликання".

У виконкомі ФФУ – з березня 2015 року.

Ігор Кочетов

Народився 2 травня 1959 року в Києві. Президент Федерації футболу Києва з 2006 року по теперішній час. У 1982 році закінчив Київський політехнічний інститут. З 1985 року і до розпаду СССР доблесно трудився в КҐБ УССР. З отриманням Україною незалежності до 2013 року обіймав різні оперативні та керівні посади у Службі Безпеки України.

В футболі – з 2000 року. Спершу був головою спортивно-технічного комітету Федерації футболу Києва, згодом віце-президентом і президентом. Віце-президентом ФФУ вперше став у 2002 році, коли очільником Федерації обрали Григорія Суркіса. Запам’ятався тим, що вів справу перо начебто договірний характер матчу чемпіонат-2007/2008 Металіст – Карпати.

Сергій Куніцин

Народився 27 липня 1960 року у селі Бекдаш Красноводського району (Туркменистан). Політик, народний депутат України, радник Президента України (з 2014 року). Закінчив Сімферопольську філію Дніпропетровського інженерно-будівельного інституту (1977–1982), за спеціальностями "інженер-будівельник-технолог" і "виробництво будівельних виробів і конструкцій", а також Таврійський національний університет імені Вернадського(2001–2004).

Колишній голова Севастопольської міської державної адміністрації, екс-прем'єр-міністр Автономної Республіки Крим, народний депутат України трьох скликань. депутат Верховної Ради Автономної Республіки Крим (1998-2012). Політичне представництво строкате: голова Партії "Союз на підтримку Республіки Крим" (1993 – 1997); член політради пропрезидентської НДП (з лютого 1996); голова Кримської регіональної організації НДП (до червня 2008); перший заступник голови НДП (березень 2005 — травень 2006); голова Кримської регіональної організації партії "Єдиний центр" (червень 2008 — травень 2009).

Куніцин: Якщо ми не вирішимо питання фінансування Таврії, то не будемо йти у Другу лігу

У футбол прийшов у липні 2003 року в статусі президента Федерації футболу АР Крим. З 2005 року й до весни 2014-го був президентом ФК Таврія. Займає обидві посади після торішнього відродження Федерації і клубу на теренах Харсонщини. Віце-президент ФФУ – з березня 2015-го.

Андрій Мацола

Народився 4 серпня 1977 року у Львові. Закінчив Львівський фінансово-кредитний коледж, а у 2001 році — Тернопільську академію народного господарства (спеціальність "Міжнародна економіка", диплом магістра). З 2012 — студент Київської православної богословської академії.

Засновник, співвласник та голова наглядової ради "Першої приватної броварні". У пивному бізнесі – з 2002 року.

З 2012 року "Перша приватна броваря" за ініціативи Андрія Мацоли є офіційним спонсором Федерації біатлону України. В 2015 році пан Мацола виступив ініціатором підтримки любительського спорту в Україні. Сьогодні компанія "Перша приватна броварня" є спонсором баскетбольної команди національного університету "Києво-Могилянська академія" та футбольної команди "Катандзаро". З січня 2017-го "Перша приватна броварня" – офіційний спонсор національної збірної України з футболу.

Юрій Почотний

Найтаємничіший персонаж, відомостей про якого в доступних джерелах майже немає. Вказується лишень, що він працював помічником народного депутата з Закарпаття Валерія Лунченка, котрий представляв дві політичні сили – "Батьківщину" і "Народний фронт".

Про причетність пана Почотного до футболу не знають навіть в Ужгороді. Не знають. А доведеться, бо згідно зі вчорашньою інформацією на сайті ФФУ новий віце-президент очолює благодійний фонд "Розвиток футболу" і проводитиме дитячі змагання "Фестиваль чемпіонів".

Олег Собуцький

Народився 24 січня 1972 року в селі Токи Підволочиського району Тернопільської області. Співвласник ТОВ "Агробізнес". На початку 2016 року створив у місті Волочиськ команду Агробізнес, яка 19 червня гратиме у фіналі аматорського чемпіонату України з харківським Металістом-1925. З дня свого заснування клуб не зазнав жодної поразки.

Також пан Собуцький фінансує збірну України з футболу серед ветеранів, яка проводить матчі в різних куточках України ледь не щотижня. Зокрема зіркові українські футболісти постійно їздять у зону бойових дій на Луганщину і Донеччину, де зустрічаються з українськими бійцями. При цьому Олег Собуцький активно допомагає нашим воїнам матеріально.

Фанати Десни провели чергову акцію протесту біля Будинку Футболу, де проходить Конгрес ФФУ

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
12
год
:
42
хв
Шахтар
17:00
Десна
Вгадай результат матчу

Ми використовуємо Куки ! Що це таке ?

Залиште відгук