Голкіпер з Іспанії надкурйозним промахом привіз гол у власні ворота – епічне відео

28 серпня 2021 Читать на русском

Воротар іспанської Леонеси Дані Сотрес став антигероєм матчу 1-го туру Сегунди B проти Райо Махадаонди.

Леонеса поступилась Райо Махадаонді, а воротар Дані Сотрес посприяв дуже кумедному голу, який відкрив рахунок у зустрічі.

Той самий хлопчик: Балотеллі осатанів після ранньої заміни в Туреччині

В середині першого тайму оборонець не надто вдало віддав передачу назад на воротаря, який вийшов з воріт. Сотрес встиг наздогнати сферу, але далі сталась епічна помилка – голкіпер промахнувся по м'ячу, після чого його випередив нападник та переправив м'яч у ворота.

До слова, Райо Махадаонда довела матч до перемоги (2:0), забивши другий гол після перерви, та здобувши першу перемогу в сезоні.

"Перейти у Реал не дозволила ФІФА": український "Касільяс №2" гратиме за Хайдук, його тренер – брат легендарного кіпера