"Гол Яремчука – це рівень Ібрагімовіча": наставник Гента розсипався у компліментах українцю

22 січня 2021 Читать на русском

Головний тренер Гента Хейн Ванхазебрук прокоментував нічию своєї команди з одним з лідерів Ліги Жупіле Генком (1:1).

"Так чи інакше, ми добре відреагували на пропущений гол. Яремчук змусив суперника сфолити. Була червона картка, і ми, нарешті, закінчили перший тайм голом.

Яремчук забив ювілейний гол та заробив вилучення для суперника – відео феєрії українця

Він може записати собі на рахунок хороший матч. На ньому суперник заробив червону картку, він забив. Гол Романа – це рівень Ібрагімовича. Те, як він забив цей м’яч, закинув його під дальню штангу, це неймовірно. Але це також був єдиний хороший удар, якого ми завдали. Маємо над цим більше працювати. Має бути більше нагод і більше голів", – цитує Ванхазебрука офіційний сайт Гента.

Нагадаємо, Яремчук спочатку змусив суперника заробити на собі червону картку, а згодом, вже у доданий до першого тайму час, зрівняв рахунок у матчі і приніс своїй команді важливе очко.

"Інволюція Маліновського до невпізнаваності". Італійська преса вбиває українця оцінками і шокована дивною п'ятою