Героїчний похід Куртуа на кутовий, який врятував Реал, у відеоогляді матчу проти Валенсії

16 грудня 2019 Читать на русском

Реал врятував нічию з Валенсією (1:1) у 17-му турі Прімери та не зміг стати одноосібним лідером чемпіонату. Дивіться відео голів та огляд матчу Валенсія – Реал.

Перший тайм поєдинку Валенсія – Реал на Местальї завершився без голів, а на 78-й хвилині Солер розстріляв ворота Тібо Куртуа. Реал пішов відігруватися і зробив це у компенсований час.

"Лунін знав, на що йшов": тренер Вальядоліда жорстко оцінив перспективи українця, а Реал вже визначився з його майбутнім

Бельгійський голкіпер пішов на кутовий та пробив по воротах. Доменек зумів відбити м'яч, але на добиванні першим був Карім Бензема. 1:1 – мадридці рятуються від поразки та підходять до Ель Класіко, маючи по 35 очок з Барселоною.

Поєдинок Барселона – Реал пройде 18 грудня на Камп Ноу.

Валенсія – Реал: хаос зі справедливим рахунком, Куртуа-рятівник, крутий Бензема та грізна форма "бланкос" перед Класіко