Генк – Вест Хем – 2:2 – відео голів та огляд матчу

5 листопада 2021 Читать на русском

Бельгійський Генк розійшовся миром із лондонським Вест Хемом у 4-му турі групового етапу Ліги Європи. До вашої уваги відео забитих м'ячів і найкращих моментів поєдинку.

Господарям вдалося забити швидкий м'яч. На 5-й хвилині Дзюня класним пасом вивів на ударну позицію Джозефа Пейнтсіла, який пострілом у дальній кут пробив Ареола. "Молотки" вирівняли становище на 59-й – Саїд Бенрама пробив в один дотик після прострілу Цоуфала в центр штрафного.

Зоря – ЦСКА Софія – 2:0 – відео голів та огляд матчу

На 82-й алжирський вінгер оформив дубль. Він обіграв опонента на вході до карної зони, втік від двох оборонців і точно пробив у ближній кут. Та щастя лондонців було недовгим. За дві хвилини до завершення основного часу Томаш Соучек невдало перервав простріл із правого флангу й спрямував м'яч у власні ворота – 2:2!

ЛЄ: Вест Хем феєрично втратив перемогу в Генку – Ярмоленко вилетів перед збірною, драматичний 1000 матч Мойєса