Гасперіні знайшов причини, чому Аталанта не змогла обіграти Болонью

29 серпня 2021 Читать на русском

Головний тренер Аталанти Джан П'єро Гасперіні прокоментував нічию в матчі 2-го туру Серії А проти Болоньї (0:0).

"Нічия – результат, який однаково залишає нас задоволеними, оскільки команда продемонструвала хорошу гру. Завдання було складним, але ми створили дуже багато. Так, ми втратили два очки, але приймаємо це, бо команда зробила все для перемоги.

Невдача Маліновського та Ко та надмірна жорстокість суперників українця у відеоогляді матчу Аталанта – Болонья

Якщо ви не можете розблокувати подібні ігри на початку, особливо проти таких суперників, тоді все стає складнішим, і ви не можете перемогти. Ми володіли великою перевагою в другому таймі та й до перерви у нас вистачало моментів. Поле нас покарало – дивно, але воно не найкращої якості.

Ми створювали моменти, багато пресингували, але не змогли забити. Нічия – це наслідок таких ситуацій. Ті, хто дивився матч, розуміють, що в футболі не завжди виграєш, але команда зробила все для перемоги. Мені важко у чомусь звинувачувати своїх гравців", – сказав Гасперіні в ефірі DAZN.

Аталанта – Болонья: несправедлива нічия, Маліновський набирає форму і готується до жорстокості суперників