Форвард Динамо докотився до третього дивізіону з клубом, який нещодавно був чвертьфіналістом ЛЧ

21 травня 2023 Читать на русском

Малага зі сльозами може згадувати короткий період розкоші під крилом катарських шейхів.

Ще 10 років тому "анчоуси" ледь не вибили Борусію Д з чвертьфіналу ЛЧ, а тепер ганебно вилітають у третій дивізіон Іспанії.

Жирона драматично поступилась Вільяреалу – Циганков даремно пробив чемпіона світу і не врятував від гола

Останнім цвяхом у могилу Малаги стала гостьова поразка від Алавеса 1:2. За тур до фінішу команда Серхіо Пеллісера втратила будь-які шанси зберегти прописку в Сегунді. Така ж доля спіткала Понферрадіну, Ібіцу та Луго.

Не зміг допомогти Малазі форвард Фран Соль, якого Динамо віддало "анчоусам" у оренду. 31-річний нападник відіграв у чемпіонаті 32 матчі, оформивши всього 3 голи та один асист. Контракт Соля з Динамо завершується 31 грудня цього року.

Сосьєдад переміг Барселону – баски покарали чемпіона за підтримку росіян, зіпсувавши святкову вечірку на Камп Ноу