Форвард Депортіво Сантос розкішною бісіклетою змусив пригадати шедеври Бейла та Роналду

6 липня 2020 Читать на русском

Нападник Депортіво з Ла-Коруньї Крістіан Сантос відзначився неймовірним за красою голом у матчі 38-го туру іспанської Сегунди проти Уески (2:1).

Колумбієць оформив класний гол у буденному матчі другого за силою дивізіону під завісу першого тайму.

Помилка Зінченка призвела до шаленого гола із 40 метрів у ворота Манчестер Сіті – відео фейлу українця

На 43-й хвилині галісійці організували двоходівку на лівому фланзі, а потім вивіреним навісом знайшли в штрафному майданчику Сантоса. Досвідченому форварду для оформлення краси вистачило й одного дотику. Зайвим елементом складнощів для виконання бісіклети для Сантоса був опонент, який буквально висів на нападнику, але ветеран впорався.

До слова, Депортіво здобув важливу перемогу над Уескою і збільшив відрив від небезпечної зони. Для Крістіана Сантоса цей м'яч лише 5-й у нинішньому сезоні.

Лунін парирував пенальті та здивував ще одним компонентом гри, але не врятував Ов'єдо від поразки лідеру Сегунди