Фаті став наймолодшим автором гола у Лізі чемпіонів – юний форвард приніс перемогу Барселоні у матчі з Інтером

11 грудня 2019 Читать на русском

Нападник Барселони Ансу Фаті відзначився забитим голом у матчі 6 туру Ліги чемпіонів проти Інтера (2:1).

На 85-й хвилині Фаті вийшов на поле, замінивши Карлеса Переса, а вже через хвилину забив свій дебютний гол у Лізі чемпіонів. Таким чином Фаті став наймолодшим автором забитого гола в історії Ліги чемпіонів – 17 років та 42 дні, інформує Opta.

Голкіпер Генка Вандевоордт став наймолодшим воротарем в історії Ліги чемпіонів

До слова, гол Фаті приніс перемогу команді Ернесто Вальверде. Барселона набрала 14 очок та посіла перше місце у групі F.

Нагадаємо, Фаті дебютував за основну команду Барселони у цьому сезоні. Наразі в його активі 12 матчів за "блаугранас" у всіх турнірах та 3 голи.

Ліга чемпіонів: Борусія Д обійшла Інтер, Бенфіка вибила Зеніт, Валенсія відправила Аякс у Лігу Європи