Фантастичний гол бісіклетою в Польщі на очах українця – відео переможного шедевра

17 вересня 2022 Читать на русском

Нападник Фабіан Пясецкі приніс перемогу Ракуву дивовижним за красою ударом. Дивіться відео фантастичного гола у матчі Ракув – Радом'як на "Футбол 24".

Чемпіонат Польщі, 10 тур

Ракув – Радом'як – 3:0

Голи: Пясецкі, 45+3, Сварнас, 47, Лопес, 52

Віце-чемпіон Польщі в 10-му турі Екстракляси приймав Радом'як. Гості протрималися майже весь перший тайм, але перед свистком на перерву Ракув таки зумів відкрити рахунок. Зробила це команда з Ченстохови просто розкішно.

Дебют року: воротар відбив пенальті та три добивання за кілька секунд – вірусне відео, яке вразило легенду

Фабіан Пясецкі божевільним ударом записав своє прізвище на табло. Форвард Ракува вразив ворота Радом'яка боковими ножицями – м'яч влетів у нижній кут воріт без шансів для кіпера.

Це взятя воріт виявилося переможним, а поєдинок завершився з рахунком 3:0 на користь Ракува. Українець Владислав Кочергін відіграв 80 хвилин, результативними діями не відзначився. Його команда набрала 19 балів і відстає від лідера (Легії) лише на 1 пункт.

Кухаревич феєрично дебютував у Шотландії – асист в матчі за 6 очок, один з найкращих за оцінками, фани вражені