Емері: У матчі з Ліверпулем були позитивні моменти

25 серпня 2019 Читать на русском

Головний тренер Арсенаа Унаї Емері прокоментував поразку від Ліверпуля у матчі 3 туру АПЛ (1:3).

"У першому таймі ми грали злагоджено. У нас були хороше переведення м'яча, у нас були моменти, але пенальті у другому таймі послабив нас.

Ліверпуль – Арсенал – 3:1 – відео голів та огляд матчу

Ми добре відреагували на другий гол. Нам потрібно було атакувати і створювати інші моменти в матчі.

Так, ми розчаровані поразкою, але, дивлячись на деяких наших гравців, ми зберігаємо оптимізм. Нам потрібно ставати кращими у володінні м'ячем, а також в протистоянні пресингу. У цьому компоненті Ліверпуль – найкраща команда.

Ми повинні бути реалістами, але ми можемо наблизитися до них. Без урахування результату, я сьогодні бачив хороші відрізки в нашому виконанні", – цитує Емері BBC Sport.

Ліверпуль – Арсенал: топ-клас Салаха, провал Давіда Луїса та заслужене лідерство команди Клоппа з рекордною серією