Дуелунд дебютував за Неймеген з розгромної поразки Аяксу

15 серпня 2021 Читать на русском

Вінгер Динамо Міккел Дуелунд на мінорній ноті розпочав свої виступи за нідерландський колектив.

У стартовому турі Ередивізі Аякс вдома приймав Неймеген. "Божі сини" розгромили новачків еліти із рахунком 5:0 ще у першому таймі, а по перерві вже не забивали.

Дуелунд у новій команді вже отримав те, чого йому бракувало в Динамо

Зарадити ситуації не міг навіть орендований у Динамо Дуелунд, який вийшов з перших хвилин і провів на полі весь поєдинок. Для 24-річного данця це був дебютний офіційний матч за Неймеген.

Нагадаємо, Міккел Дуелунд перебрався у Динамо влітку 2018-го з Мітьюлланда, але стати гравцем основи не зумів. Загалом в активі данця 26 матчів у біло-синій футболці, три голи та асист. У Нідерландах він проведе весь сезон 2021/22.

Інтер розтрощив Динамо: трагікомедія помилок, блідий Циганков, тривога перед Лігою чемпіонів посилюється