Додо зізнався, що говорив Каштру в перерві за рахунку 4:0 на користь Борусії М

3 листопада 2020 Читать на русском

Захисник Шахтаря Додо підсумував виступ команди у матчі 3 туру ЛЧ проти Борусії М (0:6).

"У таких матчах Ліги чемпіонів завжди непросто. Борусія почала чудово, а нам, на жаль, не вдалося показати свій футбол. Результат негативний, але попереду три поєдинки і нам потрібно концентруватися на підготовці.

Шахтар – Борусія М – 0:6 – відео голів та огляд матчу

Ми вивчали Борусію упродовж всього тижня і добре знали про їхні сильні сторони. Можливо, перший ранній гол зламав наш план. Нам довелося йти вперед, сподіваючись зрівняти рахунок. Після паузи на збірні буде інший матч з ними, інша голова і можливість підготуватися до виїзду в Німеччину.

Тренер у перерві хотів, щоб ми не програли другий тайм. Перший був дуже важким (0:4), тому повернутися було неможливо. Вони перемогли заслужено, грали дуже добре. Втім, зараз Ліга чемпіонів не дає часу на розчарування. Ми на другому місці. Потрібно зосередитись на наступних поєдинках", – резюмував Додо в коментарі каналу "Футбол".

Борусія М знищила Шахтар у матчі ЛЧ – найгірша домашня поразка донеччан в історії єврокубків