"Невідомо як би все склалось, якби не COVID-19": голкіпер Брюгге – про виліт своєї команди з Ліги Європи

26 лютого 2021 Читать на русском

Воротар бельгійців Сімон Міньйоле висловив розчарування від поразки українцям на останніх хвилинах матчу-відповіді 1/16 фіналу другого за силою євротурніру.

"Це був очікуваний сценарій. У нас були шанси, адже за рахунку 0:0 ви знаєте, що вони прийдуть. Динамо було свіжішим. В останні двадцять хвилин вони зіграли у "все або нічого", а потім, на жаль, забили цей гол.

Брюгге – Динамо – 0:1 – відео гола та огляд матчу

Тоді стало важко. Ми вже не мали реальних шансів. Це засмучує і від цього прикро. Я переконаний, що якби ми могли продовжувати – то досягли б чогось значного у Лізі Європи. Це розчарування, бо невідомо як би все склалось, якби не COVID-19. Кожен віддав усе, але, на жаль, цього було просто замало", – цитує Міньйоле видання Hln.be.

Нагадаємо, Брюгге наприкінці матчу-відповіді 1/16 фіналу Ліги Європи пропустив від Буяльського і за сумою двох поєдинків не зміг пробитися у наступний раунд змагань.

Брюгге – Динамо: гравець сезону витягує щасливий квиток в 1/8 ЛЄ і захищає стиль Луческу, а українська молодь на висоті