Динамо vs ПриватБанк: Нацбанк оскаржить рішення ВАСУ у Верховному суді

23 листопада 2017 290 Читать на русском
Динамо vs ПриватБанк: Нацбанк оскаржить рішення ВАСУ у Верховному суді
фото ФК Динамо

Національний банк України збирається оскаржувати у Верховному суді України рішення Вищого адміністративного суду у справі щодо визнання ФК Динамо пов'язаною з ПриватБанком особою.

16 листопада Вищий адміністративний суд України відхилив скаргу Нацбанку та ПриватБанку на рішення Окружного адміністративного суду Києва від 20 березня 2017 року та ухвалу Київського апеляційного адміністративного суду від 27 червня 2017 року по справі про оскарження визнання ТОВ ФК Динамо Київ пов'язаною особою. Таким чином, Нацбанк програв Динамо і касацію по справі ПриватБанку, яка була подана регулятором влітку.

Ухвала ВАСУ набирає законної сили з моменту проголошення та може бути переглянута Верховним судом України з підстав, у порядку та в терміни, встановлені Кодексом адміністративного судочинства України.

Суркіси виграли апеляцію у Нацбанку по стягненню більше 1 млрд грн з ПриватБанку, НБУ подав касацію

Футбол 24 звернувся у прес-службу Національного банку України, щоб дізнатись, чи буде спроба оскаржити дане рішення ВАСУ.

"Національний банк оскаржуватиме це рішення Вищого адміністративного суду у Верховному суді України. Згідно із положеннями Кодексу адміністративного судочинства України, у Національного банку є три місяці з моменту проголошення судом касаційної інстанції судового рішення, щоб скористатись правом на подачу заяви про перегляд рішення суду касаційної інстанції Верховним судом України", – розповіли Футбол 24 у прес-службі НБУ.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
12
год
:
56
хв
Динамо
22:00
Копенгаген
Вгадай результат матчу
Залиште відгук