Динамо – Челсі: онлайн-трансляція матчу-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи – як це було

14 березня 2019 Читать на русском

Динамо Київ програло Челсі в матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи 2018/19 (0:5). Склади та посилання на онлайн-трансляцію гри – в цій новині на "Футбол 24".

Матч, як і онлайн-трансляція Динамо – Челсі на "Футбол 24", стартував о 19:55 за київським часом. У першій грі кияни зазнали розгромної поразки 0:3, тому змушені були забивати мінімум тричі та не пропускати жодного, аби пройти хоча б в овертайм. По суті, команда Хацкевича повинна була створити диво, адже лондонці ніколи у своїй єврокубковій історії не вилітали після домашньої перемоги 3:0.

Динамо – Челсі – відео голів

Поєдинок завершився ганебною поразкою команди Хацкевича з рахунком 0:5.

Динамо: Бойко – Кендзьора, Бурда, Кадар, Миколенко – Шепелєв, Сидорчук (к) – Циганков, Шапаренко, Сідклей – Гармаш

Челсі розбомбив Динамо і пройшов у чвертьфінал Ліги Європи – найбільша домашня поразка в історії

Запасні: Бущан, Шабанов, Смирний, Алібеков, Че Че, Андрієвський, Буено

Челсі: Кепа – Дзаппакоста, Крістенсен, Рюдігер, Алонсо – Канте, Ковачіч, Лофтус-Чік – Хадсон-Одой, Жиру, Вілліан (к)

Запасні: Кабальєро, Аспілікуета, Давід Луїс, Жоржінью, Барклі, Азар, Педро

Динамо – Челсі: стартові склади на матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги Європи

Динамо – Челсі: анонс і прогноз на матч-відповідь 1/8 Ліги Європи