Десна впевнено обіграла Львів завдяки шедевру Калітвінцева – чернігівці перервали 5-матчеву серію без перемог

7 листопада 2021 Читать на русском

Десна виявилась сильнішою за Львів у поєдинку 14-го туру УПЛ (2:0). Читайте звіт про зустріч на Футбол 24.

Десна підходила до зустрічі у поганій формі – підопічні Рябоконя востаннє перемагали в чемпіонаті ще 17-го вересня. Львів же в минулому турі обіграв Колос та прагнув продовжити вдалу серію. Втім, у першому таймі команди створили досить мало моментів. Львів був трохи гострішим, проте їхні напівшанси не дозволили побачити глядачам бодай один м'яч до перерви.

Зоря впевнено переграла Верес завдяки хет-трику Шахаба та піднялась на третю сходинку – арбітр скасував два голи

На старті другого тайму Рябоконь провів подвійну заміну, що досить швидко принесло результат. На 52 хвилині Десна розіграла корнер, Брікнер вибив м'яч зі штрафного прямо на ногу Калітвінцеву. Удар в дотик з лету – Десна вийшла вперед у рахунку.

Львів спробував більшими силами піти в атаку, проте ближче до кінця зустрічі пропустив ще раз – Завійський пробив з-за меж штрафного прямо в Ільющенкова, а голкіпер не зумів відбити м'яч. У компенсований час Романчук залишив Львів у меншості через грубий підкат проти Завійського. 2:0 – Десна змогла перервати 5-матчеву серію без перемог в чемпіонаті.

Таким чином, чернігівці набрали 21 пункт та піднялись на сьоме місце, Львів з 10 очками залишився у зоні вильоту.

Шахтар переміг Колос і забрав у Динамо лідерство – Мудрик вирішує, моторошний фол з неоднозначним рішенням арбітра