Депутат, якого Україна оголосила в розшук, зіграв з легендами Динамо матч на 100-річчя німецького клубу

11 липня 2022 Читать на русском

Колишній представник Партії регіонів Олександр Онищенко з російським громадянством проводить благодійні матчі у екзилі.

Ветерани київського Динамо зіграли товариський поєдинок у Німеччині. Суперником "біло-синіх" став футбольний клуб з міста Герцлаке (Нижня Саксонія), 100-річчю якого і був присвячений матч. У складі українських легенд виступали Олександр Заваров, Олег Саленко, Іван Яремчук, Сергій Коновалов, Анатолій Безсмертний та інші. Динамівців здобули перемогу з рахунком 8:6, однак цікавим було не це.

Динамо покинуло Швейцарію і перебралось у Францію – попереду два матчі з Ліоном

Організатором матчу став колишній український депутат-утікач Олександр Онищенко. Оголошений у міжнародний розшук уродженець Росії навіть вийшов на поле у складі легенд Динамо.

До слова, Онищенко – олігарх, меценат кінного спорту, екс-нардеп ВР України VII і VIII скликань від Партії регіонів. З 2016 року мешкає у Німеччині, яка відмовила Україні у екстрадиції. Аби максимально уникнути покарання восени 2021-го він навіть отримав російське громадянство. У місті Герцлаке збудував конюшню.

Люцерн – Динамо: Бущан як гравець матчу, 75 хвилин мук, тривога перед ЛЧ – жах лідерів і резервів проти аутсайдера