Дебютний дубль екс-хавбека Динамо в чемпіонаті Індії – відео гольової феєрії у стилі Мессі

8 жовтня 2022 Читать на русском

Український легіонер Керала Бластерс Іван Калюжний довів до екстазу переповнений стадіон. Дивіться відео голів українця на "Футбол 24".

Український півзахисник Іван Калюжний вдало дебютував за Керала Бластерс у 1-му турі чемпіонату Індії проти Іст Бенгала. Наш співвітчизник вийшов на поле на 79-й хвилині, за хиткого рахунку на користь своєї команди (1:0).

Вихованець Динамо розкішно дебютував в Індії – дубль за 10 хвилин після виходу на заміну

Вже за дві хвилини вихованець Динамо збільшив перевагу господарів потужним ударом під поперечину з дальної дистанції. Суперник за трохи рахунок скоротив, але Калюжний майже одразу показав, хто головний на полі. Протягнувши м'яч майже з центра поля, українець під тиском захисника увірвався у штрафний майданчик і, попри щільну опіку трьох оборонців, по дузі відправив м'яч у дальній кут. Спроба голкіпера у стрибку завадити виявилась запізнілою.

Нагадаємо, Калюжний перейшов у Керала Бластерс влітку на правах оренди з Олександрії. Свою кар'єру він розпочинав у системі Динамо, також встиг пограти за Металіст 1925, Рух та ісландський Кефлавік.

Динамо у вогні – конфлікт гравців, що по відставці Луческу, 3 проблемні позиції і хто покине команду першим