Дебелко відзначився дебютним голом за солігорський Шахтар – екс-форварду Карпат вистачило хвилини

18 квітня 2021 Читать на русском

Український легіонер білоруського клубу Роман Дебелко відкрив лік своїм голам у чемпіонаті сусідньої першості.

Український форвард солігорського Шахтаря Роман Дебелко у матчі 5-го туру чемпіонату Білорусі допоміг своїй команді здолати мозирську Славію (4:1), забивши дебютний гол у доданий час.

Тащи дебютним голом приніс перемогу Пхохан Стілерс у матчі з конкурентом

Наш легіонер з'явився на полі на 92 хвилині і майже одразу встановив остаточний рахунок зустрічі.

Нагадаємо, Роман приєднався до Шахтаря у січні 2021 року. У поточному сезоні провів за солігорців п'ять матчів – у всіх поєдинках форвард виходив на заміну.

Після 5-ти турів команда Романа Григорчука впевнено лідирує у чемпіонаті Білорусі, здобувши п'ять перемог в п'яти матчах.

Зінченко не залишає Гвардіолі іншого виходу – англійські ЗМІ та фанати шаленіють від українця, який пише історію в ЛЧ